Ucab Teknoloji, yeni üretim ve tüketim ilişkilerinin biçimlendirdiği kent yaşamının ve gelişen teknolojinin ortaya çıkardığı yeni ihtiyaçlara kesin çözümler üretebilmek için kuruluşundan bu yana sürdürdüğü "zayıf akım" faaliyetlerini artık ayrı bir departman halinde yeni bir planlamayla sürdürmektedir.

Zayıf akım, elektronik güvenlik sistemleri ile bilgilendirme, analiz ve yönetim sistemlerini içeren bir unsurdur. Bu yapı içerisinde yer alan bina elektroniği kapsamında sistemlerin ayrı ayrı ve entegre çalışması gerekir. Firmamız kuruluş amacı itibari ile bu yapıların projelendirme, satış, kurulum ve devreye alma işlemlerini gerçekleştirmektedir.
 
Bu hizmetlerin dışında gelen talepler doğrultusunda üründen bağımsız çözüm odaklı projelendirme, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Faaliyet Alanlarımız;

Zayıf akım sistemleri; toplu konutlar, alışveriş merkezleri, toplu yaşam alanları, fabrikalar, sanayi tesisleri, akaryakıt istasyonları, her ölçekteki iş yerleri ve insanların yaşadığı her alanda güvenlik, iletişim ve bilgi akışı alanlarının düzenlenmesini sağlayan sistemlerdir. Sistemlerin hem bağımsız olarak hemde entegre olarak kurulabilmesi ve çalışabilmesi için sorunsuz bir altyapıya sahip olması, 24 saat destek verilmesi gereken bir alandır.


Zayıf Akım Departmanı olarak hizmetlerimiz;

Zayıf akım Departmanımız,uzman kadrosu ve dünyanın tanınmış teknoloji üretici çözüm ortaklarıya;

Kamera Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Telefon ve Santral Sistemleri

Yangın Alarm Sistemleri

Ses Sistemleri

Uydu Sistemleri

Network ve Data Sistemleri

İnterkom Sistemleri

Acil Anons sistemleri

Kartlı Geçiş ve Turnike sistemleri

Hemşire Çağrı sistemleri

Sıramatik

konularında keşif, teklif, üretim, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle kişiye özel hizmet üretmektedir.