Sunucu ve Depolama Çözümleri

Sunucu platformunun donanım-yazılım bileşenlerinin tedariğini , kurulmasını, mevcut sistemlerin iyileştirilmesi ile satış sonrası destek ve danışmanlık hizmetleri yanı sıra başlangıç seviyesinden en yüksek seviyede kapasite ve performans sağlayan sunucu modelleri ile satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktayız.Günümüzde Yapılan IT yatırımların büyük bir kısmı veri saklama,kullanma ve yönetme amacıyla yapılmaktadır. Metin verilerinin yanında, ses ve görüntü gibi daha fazla saklama kapasitesi gerektiren verilerin de yaygınlaşması ve  Artan ihtiyaçlara paralel olarak veri saklama teknolojileri de gelişmiştir.
Sizin için en uygun depolama çözümünün belirlenmesinden, kuruluş ve destek ve bakım hizmetlerine kadar her türlü aşamada Hizmet vermekteyiz.

İletişim yerel ve uzak ağ çözümleri

Bilge olarak her ölçekteki organizasyon için, günümüz ve geleceğin teknolojisine uygun katma değerli LAN/WAN çözümleri üretmekteyiz. 

Ağ altyapılarının planlanması, geliştirilmesi, optimize edilmesi, yönetilmesi ve işletilmesi konusunda profesyonel hizmetlerle çözümler Sunmaktayız.

Günümüzde karmaşık iş uygulamaları ve ortamları nedeniyle, ağ alt yapılarından eskiye nazaran çok daha fazla hizmet ve performans beklenmektedir. Uygulamalar ve bunların iletişimini sağlayan ağ alt yapıları, kullanıcı verimliliğini ve kuruluşların başarısını doğrudan etkileyen unsurlardır.Bugünün ve yarının ağ ihtiyaçlarını karşılayacak alt yapıları oluştururken, ölçeklenebilir, esnek, güvenli ve performanslı, yönetim yükünü hafifleten akıllı çözümlere ihtiyaç vardır.

Müşterilerimizin iletişim ve ağ altyapısı ile ilgili olarak ihtiyaç duydukları aktif ve pasif cihazların marka bağımsız olarak belirlenmesi, proje taslağının oluşturulması, projenin müşteriye sunumu, satış sonrası ve garanti süresinde lojistik, montaj, de-montaj ile her türlü destek ve bakım hizmetlerini  yetkin kadrolarla Hizmetinize sunmaktayız.

Altyapı ve Yapısal Kablolama

Kazı ve Borulama Hizmetleri;              
Fiber ve Alçak Gerilim Enerji Hatları kazı, kanal ve borulama hizmetleri
Fiber kablolama ürün ve hizmetleri;
Her marka fiber kablo, connector, couplor, fiber path panel, sonlandırma kutusu, fiber patch cord, Fiber kablolama, sonlandırma, test (OTDR dahil) ve etiketleme
Bakır kablolama ürün ve hizmetleri; 
Her marka bakır kablo (UTP, FTP, STP) (cat5, cat5e, Cat6, Cat7), RJ 45 module, connector, patch panel, organiser, patch cord, Bakır kablolama, sonlandırma, test, etiketleme
Kabinet ürün ve hizmetleri;                
Her marka kabinetler, termostat, fan, priz grupları, sabit ve hareketli raflar, Kabinet montaj ve düzenlemeleri
Sistem odası ihtiyaçları;                       
Yükseltilmiş döşeme, Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri (FM200), Yangın Önleme Sitemleri,  Elektrik Kablolama Ürün ve Hizmetleri