Güçlü bir bilgi teknolojisi altyapısına sahip olmadan işletmelerinin hedeflerine ulaşabilmeleri mümkün olamıyor.

Gerek kurum içinde çalışanlar arasında, gerekse müşteriler ve tedarikçilerle verimli bir iletişim ortamı oluşturarak müşterilerimizin çevik bir organizasyona sahip olmasını sağlayacak çözümleri üretiyoruz. Endüstrinin en yeni teknolojilerini bir araya getirerek müşterilerimizi hedeflerine ulaştıracak BT altyapılarını oluşturuyoruz. Her kuruluşun ihtiyaçlarının farklı olduğunun bilinciyle, en uygun donanım ve yazılım bileşenlerini bir araya getirerek teknoloji alanında da bir adım önde olmalarını sağlıyoruz.


Çözümlerimizi şu başlıklar altında toplayabiliriz:

Sunucu ve Veri Depolama Altyapısı: Dinamik bir BT ortamı sağlamak üzere, sanallaştırma ve kümelendirme gibi teknolojileri kullanarak işletmenin ihtiyaç duyduğu işlem gücünü sağlayacak uygun sunucu ve veri depolama çözümleri sunuyoruz. 

Masaüstü ve Mobil Uç Kullanıcı Altyapısı: İster sabit, ister mobil olsun, altyapının uç noktalarında yer alan kullanıcıların üretkenliğinde artış sağlarken, bu noktaların kolayca yönetilmesi ve kurumsal verilerin korunmasını mümkün kılacak donanım ve teknolojileri sağlıyoruz.

Ağ Altyapısı: Kurumların yerel ve uzak noktaları arasındaki mesafenin kapatılarak maliyetlerin kontrol edilmesi, güvenliğin artırılması ve dağınık halde bulunan altyapının yönetimini basitleştirecek çözümleri gerçekleştiriyoruz.